آریکست – ARIXET

در سال 1398 شرکت هونام ارتباط تصمیم به داخلی سازی چند محصول مخابراتی که در صنعت برق و مخابرات مورد نیاز بود گرفت. در این زمان همکاری بنده با این شرکت شروع شد و مسئول پیگیری کلیه امور مربوط به تحقیق و توسعه، نمونه سازی و تولید این محصول شدم. همزمان امور مکانیکال محصول مانند انکلوژر و بدنه فلزی را نیز خود به عهده گرفتم. پس از حدود یک سال نمونه های اولیه آماده و تست های آن با موفقیت انجام شد. برای این محصول برند ARIXET را که تشکیل شده از عبارت های RX , TX که نشان های ارسال و دریافت یا رفت و برگشت سیگنال در مفاهیم الکترونیکی و مخابراتی است طراحی کردم. به دنبال آن امور ثبت علامت تجاری و برندینگ محصولات، اخذ گواهینامه دانش بنیان، اخذ سرتیفیکیت و دریافت گواهینامه های فنی و استاندارد محصول نیز توسط بنده انجام شد.

هم اکنون در سال 1400 دامنه محصولات هونام تلکام با برند آریکست شامل مودم های FSK در طیف های Decode Compatible, ABB Compatible, MJ Compatible, Internal , External و محصول مدیا کانورتور Ethernet to Fiber Optic و Mini RTU تولید و عرضه شده است و عملیات تحقیق و توسعه برای محصولات دیگری همچون اولین TPS یا Tele Protection System داخلی که یکی از محصولات استراتژیک و مورد نیاز شدید صنعت برق و انتقال نیرو است، در جریان است.

همکاری در هونام تلکام برای طراحی و تولید محصولات آریکست، تجربه ارزنده ای در مهندسی الکترونیک و مخابرات  تولید و بومی سازی محصولات مربوطه و آشنایی با این صنعت بزرگ و مهم است و انشالله این همکاری تا حصول نتیجه  نهایی ادامه خواهد داشت. 

آدرس وب سایت هونام تلکام: hoonamtel.com

آدر وب سایت آریکست: arixet.com , arixet.fr

مودم FSK برند ARIXET
ARIXET mini RTU
ARIXET FSK MODEM SUB RACK